Katalog:

Lateksowe


Merkury (L12, L16, L20)

zawiera płytę lateksową z 7 strefami twardości, warstwę bawełny oraz wełny owczej.

z materiału obiciowego typu dzianina z linii Premium, pikowanego z włókniną antyalergiczną o podwyższonej gramaturze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie każdej ze stron pokrowca oddzielnie i wypranie go. W materacu zastosowano dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu, wykonany z siatki trykotowej.

ok. 13 cm, 17 cm i 21 cm.

charakteryzuje się duża elastycznością, dzięki czemu idealnie dopa­sowuje się do kształtu ciała. Liczne kanaliki wentylacyjne umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Posiada stronę zimową oraz letnią. Idealny do stelaży regulowanych.

możliwość zastosowania wkładów lateksowych o grubości 12, 16 i 20 cm.


antyalergicznybawełnalateksprzyjazny dla środowiskastelaż regulowanystrefy twardościtwardość 2włókninazagęszczone listwyzamek rozdzielczyzima-lato

Saturn (L12, L16, L20)

zawiera płytę lateksową z 7 strefami twardości, końskie włosie, płytę kokosu lateksowego, warstwę bawełny oraz wełny owczej.

z materiału obiciowego typu dzianina z linii Premium, pikowanego z włókniną antyalergiczną o podwyższonej gramaturze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie każdej ze stron pokrowca oddzielnie i wypranie go.

ok. 16 cm, 20 cm i 24 cm (w zależności od opcji).

dzięki zastosowaniu płyty z kokosu lateksowanego uzyskuje się efekt dodatkowego uelastycznienia materaca. Wkład z włosia końskiego wzmacnia powierzchnię jak również podnosi jego elastyczność. Liczne kanaliki wentylacyjne umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Posiada stronę letnią i zimową.

możliwość zastosowania wkładów lateksowych o grubości 12, 16 i 20 cm.

bawełnakokos lateksowanykońskie włosielateksowataprzekładka tapicerskaprzyjazny dla środowiskastrefy twardościtwardość 2,5wełnazamek rozdzielczyzima-lato

Saturn Hard

zawiera płytę lateksową z 7 strefami twardości, lateksowane maty kokosowe, warstwę bawełny oraz wełny owczej.

z materiału obiciowego typu dzianina z linii Premium, pikowanego z włókniną antyalergiczną podwyższonej gramaturze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie każdej ze stron pokrowca oddzielnie i wypranie go.

ok. 18 cm.

dzięki zastosowaniu płyty z kokosu lateksowanego uzyskuje się efekt dodatkowego uelastycznienia materaca. Liczne kanaliki wentylacyjne umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Materac bardzo wytrzymały. Posiada stronę letnią i zimową.

bawełnakokos lateksowanylateksowataprzekładka tapicerskaprzyjazny dla środowiskastrefy twardościtwardość 3wełnazamek rozdzielczyzima-lato

Wenus (L3, WO3)

Wkład: zawiera płytę kokosowo-lateksową z kawernami (garbami), płyty lateksowe (lub z pianki wysokoelastycznej), warstwę bawełny oraz wełny owczej.

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina, pikowanego z włókniną antyalergiczną o gramaturze 200 g/m2.

ok. 13 cm.

zastosowanie maty kokosowo-lateksowej daje wyjątkową elastyczność i dzięki swej strukturze zapewnia doskonałą cyrkulacją powietrza wewnątrz materaca.  Posiada stronę zimową, oraz letnią. Idealny do stelaży regulowanych.

możliwość zastosowania pianki wysokoelastycznej zamiast lateksu.

bawełnalateksowataprzyjazny dla środowiskatwardość 3wełnazamek rozdzielczyzima-lato
logo2
 nazwa:
adres firmy:
  tel./fax:
telefon:


Optimum

Zarzecze k/Niska
15 870 13 69
15 870 10 75

 email:

info@optimum-materace.pl

GG:17623846
c1 c2