Katalog:

O firmie

Firma Optimum powstała w 1992 roku. Od momentu rozpoczęcia swej działalności kładziemy nacisk na satysfakcję i komfort naszych klientów.

Budzimy zaufanie odpowiedzialnym podejściem do zagadnień zdrowotnych sprzedawanych przez nas produktów. Misja, którą realizujemy opiera się polityce jakości i rzetelności wobec Klientów.

c1Pragnąc poszerzyć zasięg naszej działalności bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z odpowiedzialnymi i kompetentnymi partnerami na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami jakimi są materace hotelowe, materace kieszeniowe, materace lateksowe, materace piankowe, stelaże do łóżek oraz łóżka kontynentalne.

Jesteśmy przedsiębiorstwem aktywnym i otwartym na dynamiczne zmiany otaczającej nas rzeczywistości. Elastyczność i otwarta struktura, zaangażowanie i inwencja - nie boimy się zmian, gdyż jesteśmy na nie przygotowani.

c2W czerwcu 2005 roku przedsiębiorstwo pomyślnie przeszło audyt certyfikujący przeprowadzony przez RWTÜV Systems GmbH Polska, który potwierdził spełnianie standardów jakości. Certyfikat potwierdza, że w zakresie projektowania i produkcji materacy i kanap spełniamy wymagania norm ISO 9001 : 2000 / EN ISO 9001 : 2000.

Certyfikat dostaliśmy przy wsparciu Unii Europejskiej.

W pośpiechu codzienności, zabiegani i roztargnieni zapominamy  jak ważne jest nasze zdrowie, 
spokojny i kojący sen
Dzięki niemu odpoczywamy i budzimy się z nową życiową energią. 
Pozwólmy, by czas przeznaczony na sen był wykorzystany optymalnie...

Spokojnego i zdrowego snu życzy Państwu producent materacy "OPTIMUM".

logo2
 nazwa:
adres firmy:
  tel./fax:
telefon:


Optimum

Zarzecze k/Niska
15 870 13 69
15 870 10 75

 email:

info@optimum-materace.pl

GG:17623846
c1 c2