Katalog:

Piankowe


Neptun Lux

zawiera płytę z pianki wysokoelastycznej oraz płytę z profilowanej pianki termoelastycznej ze strefami twardości.

z materiału obiciowego typu dzianina pikowanego z jednej strony pianką termoelastyczną, z drugiej włókniną antyalergiczną o podwyższonej gramaturze. Posiada siatkę wentylacyjną oraz dwa zamki rozdzielcze. Dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu wykonany z siatki trykotowej.

ok. 22 cm.

zastosowanie pianki termoelastycznej zapewnia duży komfort, ponieważ reaguje ona na ciężar oraz temperaturę ciała. Materac o właściwościach rehabilitacyjnych, zalecany w profilaktyce antyodleżynowej. Dzięki doskonałej elastyczności, materac może być wykorzystywany do stelaży regulowanych.

pianka leniwapianka wysokoodbojna moletowanaprzyjazny dla środowiskastelaż regulowanystrefy twardościtwardość 2,5włókninazagęszczone listwyzamek rozdzielczy

Visco Plus

Wkład: zawiera piankę termoelastyczną Visco, piankę wysokoelastyczną oraz piankę poliuretanową T-25.

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina z linii Premium pikowanego włókniną antyalergiczną o podwyższonej gramaturze. Posiada siatkę wentylacyjna oraz dwa zamki rozdzielcze. Dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu wykonany z siatki trykotowej.

Wysokość: ok. 23 cm.

Zalety: zewnętrzna pianka Visco reaguje na temperaturę ciała i idealnie dopasowuje się do wagi użytkownika. Pianka wysokoelastyczna jest bardzo sprężysta i komfortowa oraz odporna na odkształcenia. Odpowiednio profilowane warstwy doskonale dopasowują się do anatomicznych krzywizn kręgosłupa w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Idealny do stelaży regulowanych.

antyalergicznyowatapianka leniwapianka poliuretanowapianka wysokoodbojna moletowanaprzyjazny dla środowiskastrefy twardościtkanina trójwymiarowatwardość 2włókninazamek rozdzielczy

Dream Lux

Wkład: zawiera płytę z pianki wysokoelastycznej z wstawkami z pianki termoelastycznej Visco o różnej twardości.

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina z Silver lub AloeVera pikowanego włókniną antyalergiczną o podwyższonej gramaturze. Posiada siatkę wentylacyjna oraz dwa zamki rozdzielcze. Dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu wykonany z siatki trykotowej.

Wysokość: ok. 19 cm.

Zalety: punktowe zastosowanie pianek termoelstycznych sprawia, iż materac uzyskuje 7 stref twardości dzięki czemu zapewnia duży komfort snu. Pianka wysokoelastyczna jest bardzo sprężysta i komfortowa oraz odporna na odkształcenia. Materac precyzyjnie dopasowuje się do kształtu ciała. Materac o właściwościach rehabilitacyjnych, zalecany w profilaktyce antyodleżynowej. Idealny do stelaży regulowanych.

antyalergicznyowatapianka leniwapianka wysokoodbojna moletowanaprzyjazny dla środowiskastrefy twardościtkanina trójwymiarowatwardość 2włókninazamek rozdzielczy

Optimax

Wkład: zawiera płytę z pianki wysokoelastycznej obustronnie obłożoną piankami termoelastycznymi Visco o różnej twardości.

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina z Silver lub AloeVera pikowanego włókniną antyalergiczną o podwyższonej gramaturze. Posiada siatkę wentylacyjna oraz dwa zamki rozdzielcze. Dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu wykonany z siatki trykotowej.

Wysokość: ok. 19 cm.

Zalety: zastosowanie pianek o różnych twardościach daje możliwość dostosowania materaca do własnych preferencji. Pianka termoelastyczna reaguje na nacisk i oraz temperaturę, dzieki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia komfort snu. Pianka wysokoelastyczna, będąca rdzeniem materaca, jest odporna na odkształcenia i bardzo komfortowa. Posiada ona wyspecjalizowane nacięcia poprawiające cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Materac o właściwościach rehabilitacyjnych, zalecany w profilaktyce antyodleżynowej. Idealny do stelaży regulowanych.

owatapianka leniwapianka wysokoodbojna moletowanaprzyjazny dla środowiskasprężyny mini-bonnellstrefy twardościtkanina trójwymiarowatwardość 2włókninazamek rozdzielczy

Neptun

zawiera płytę z pianki wysokoelastycznej oraz płytę z pianki termoelastycznej.

z materiału obiciowego typu dzianina pikowanego włókniną antyalergiczną o gramaturze 200 g/m2. Dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu wykonany z siatki trykotowej.

ok. 22 cm.

zastosowanie pianki termoelastycznej zapewnia duży komfort, ponieważ reaguje ona na ciężar oraz temperaturę ciała. Materac o właściwościach rehabilitacyjnych, zalecany w profilaktyce antyodleżynowej. Dzięki doskonałej elastyczności, materac może być wykorzystywany do stelaży regulowanych.

owatapianka leniwapianka wysokoodbojnaprzyjazny dla środowiskastelaż regulowanytwardość 2zagęszczone listwyzamek rozdzielczy

Luna

Wkład: zawiera piankę wysokoelastyczną profilowaną 4 cm oraz piankę poliuretanową T-25 10 cm

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina pikowanego włókniną antyalergiczną o gramaturze 120 g/m2.

Wysokość: ok . 15 cm.

Zalety: zastosowanie pianek o różnych twardościach daje możliwość dostosowania materaca do własnych preferencji. Użycie pianki profilowanej wysokoelastycznej zapewnia komfort snu oraz sprawia, że materac dopasowuje się do kształtu ciała. Dolna warstwa wykonana z pianki poliuretanowej zapewnia właściwe podparcie ciała. Materac można używać o obu stron.

owatapianka poliuretanowapianka wysokoodbojna moletowanaprzyjazny dla środowiskastelaż regulowanytwardość 2zagęszczone listwy

Blazar (JS, WS)

Wkład: zawiera piankę wysokoelastyczną nacinaną dwustronnie, przez co powstaje 7 stref twardości (lub bez nacięć).

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina pikowanego włókniną antyalergiczną o gramaturze 120g m2.

Wysokość: ok. 15 cm.

Zalety: wysoka elastyczność wkładu z wyodrębnionymi strefami twardości sprawia, że materac precyzyjnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nacięcia zapewniają także optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Idealny do stelaży regulowanych.

Opcje:  możliwość zastosowania pianki bez stref twardości (JS).

owatapianka wysokoodbojnaprzyjazny dla środowiskastelaż regulowanystrefy twardościtwardość 2zagęszczone listwy

Wega (I, II)

Wkład: pianka poliuretanowa T30, mata kokosowa, filc miękki.

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina lub w tkaninie materacowej z dodatkiem bawełny pikowanej  włókniną antyalergiczną o gramaturze 120 g/m2.

Wysokość: ok. 10-13 cm (w zależności od opcji).

Zalety: materac o dwóch stronach twardości, strona z kokosem przeznaczona dla osób lubiących spać na bardzo twardym podłożu.

Opcje: możliwość zwiększenia twardości materaca przez dodanie kolejnej warstwy maty kokosowej.

kokosowatapianka poliuretanowaprzyjazny dla środowiskatwardość 4

Mediolan (8, 10)

Wkład: pianka poliuretanową T25.

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina, pikowanego włókniną antyalergiczną o gramaturze 120 g/m2.

Wysokość: ok. 9-11 cm (w zależności od opcji).

Zalety: materac lekki o dużej elastyczności.

owatapianka poliuretanowaprzyjazny dla środowiskatwardość 2
logo2
 nazwa:
adres firmy:
  tel./fax:
telefon:


Optimum

Zarzecze k/Niska
15 870 13 69
15 870 10 75

 email:

info@optimum-materace.pl

GG:17623846
c1 c2